Napęd do wózka inwalidzkiego WheelDrive

z/od
29000 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją 17400 zł ,-

WheelDrive- innowacyjny napęd twojego wózka. Łatwy i szybki montaż w każdym manualnym wózku. Bezpieczny i lekki w transporcie-ciesz się Życiem!

Produkt dostępny na zamówienie

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ W TWOIM DOMU

WHEELDRIVE – zobacz i skonfiguruj swój nowy napęd wspomagający zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Więcej informacji na temat możliwości indywidualnej konfiguracji, możesz uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 502 909 587.

WheelDrive to rewolucyjny system wśród napędów do wózków. Tak przełomowej i nowatorskiej technologii po prostu trzeba doświadczyć! 

WheelDrive to zupełnie nowy produkt na rynku! To napęd wspomagający, którego zadaniem jest ułatwienie przemieszczania się wózkiem, jednocześnie zapewnia korzyści terapeutyczne. Dzięki systemowi dwóch obręczy, WheelDrive nie tylko wspomaga napęd ręczny, ale może również zapewnić stały napęd – nie wymagający żadnego wysiłku. Bez najmniejszego trudu wybierasz rodzaj wsparcia, którego potrzebujesz by cieszyć się większą mobilnością i wolnością – we własnym wózku!

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu możesz przezwyciężyć zmęczenie oraz przeszkody, które napotkasz na swojej drodze. Świat staje przed Tobą otworem!

 

łatwość i bezpieczeństwo

Dzięki wspomaganiu WheelDrive, korzystanie z wózka jest bardzo naturalne – użytkownik szybko przekonuje się, jak prosta jest zmiana użytkowanych obręczy. Łatwo dostępne przyciski, znajdujące się na kole, umożliwiają włączanie i wyłączanie systemu oraz ustawienie profilu jazdy – zapewniając prędkość do 10 km/h (obręcz pomocnicza) lub 6 km/h (obręcz napędowa). Nie trzeba się również obawiać utraty panowania nad wózkiem. Podczas zjazdu w dół hamulce zadziałają automatycznie, aby zapewnić użytkownikowi maksymalne bezpieczeństwo!

Cechy

WheelDrive to kontrola, funkcjonalność i wygląd manualnego wózka w połączeniu z wiodącą technologią napędu i wspomagania napędu. Pokonuj większe dystanse – i to bez wysiłku!

  • Łatwy w transporcie i podróży samolotem

Koła WheelDrive można szybko zdemontować z wózka, co ułatwia jego przewożenie w bagażniku samochodu. Podróż samolotem? 

WheelDrive spełnia wszystkie wymagania i może być przewożony jako bagaż rejestrowany (przed transportem należy zdemontować akumulatory).

 

  • Zaawansowana technologia akumulatorów

Zasilanie WheelDrive stanowią dwa lekkie, łatwe w demontażu i wyjątkowo wydajne akumulatory. Można je całkowicie naładować w dwie godziny – o 60% szybciej niż inne dostępne na rynku. W trakcie ładowania użytkownik wózka nie jest unieruchomiony – może nadal korzystać z WheelDrive jak z tradycyjnego wózka manualnego!

  • Łatwy montaż w niemal każdym wózku

WheelDrive można w prosty sposób zamontować w praktycznie każdym lekkim lub standardowym wózku, i nie wymaga to żadnych dodatkowych elementów czy przeróbek. Możesz zatem dalej użytkować własny manualny wózek, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Oczywiście można również w każdej chwili – bez użycia narzędzi – wrócić do oryginalnych kół napędzanych manualnie.

Dla kogo

Jeśli czasami ręce odmawiają posłuszeństwa i brakuje ci siły w napędzaniu Twojego wózka WheelDrive jest dla Ciebie!

 

Informacje dodatkowe

PFRON

Aktywny Samorząd