Zamówienie
Elektryczny wózek inwalidzki Juvo B5 Ottobock
Kup teraz
Promocja!
Kozaki Aurelka ocieplane rozmiar 28
Kup teraz
Promocja!
Obuwie dziecięce Rena 933-32
Kup teraz
Promocja!
Obuwie dziecięce Rena 935-02
Kup teraz
Promocja!
Obuwie dziecięce Rena 936-02
Kup teraz
Promocja!
Obuwie dziecięce Rena 936-12
Kup teraz
Promocja!
Obuwie dziecięce Rena 937-02
Kup teraz
Promocja!
Obuwie dziecięce Rena 970-12/T
Kup teraz
Promocja!
Opis kategorii

Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci

Sprzęt rehabilitacyjny dziecięcy pomaga dzieciom w poprawie lub uzyskaniu sprawności fizycznej lub intelektualnej. Na rynku dostępny jest innowacyjny sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci, który w szybszym tempie rehabilituje pacjentów i pozwala przywrócić ich nawet do pełnej sprawności.

Profesjonalny sprzęt do rehabilitacji dzieci

Rehabilitacja dzieci niepełnosprawnych wymaga specjalistycznego sprzętu. Dzieci cierpiące na choroby kręgosłupa, mózgowe porażenie dziecięce czy niedowład kończyn potrzebują wsparcia, które zwiększy ich mobilność i umożliwi samodzielne poruszanie. Wiemy, jak ważny jest w takiej sytuacji odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci. Dostępne w ofercie Strefy Zdrowia urządzenia to niezawodne, wysokiej jakości wózki inwalidzkie dla dzieci, siedziska aktywne, dziecięce foteliki rehabilitacyjne i wiele więcej. W naszym sklepie ze sprzętem rehabilitacyjnym zadbaliśmy o szeroki wybór sprzętu niezbędnego w trakcie rehabilitacji i terapii małego pacjenta.

Oferujemy polecany przez fizjoterapeutów sprzęt medyczny dla dzieci od sprawdzonych producentów, który zapewni wygodę i bezpieczeństwo dziecku z niepełnosprawnością lub po urazie albo kontuzji. Te urządzenia umożliwiają wygodne poruszanie się dzieci niepełnosprawnych, jak i ćwiczenia podczas rehabilitacji dzieci i młodzieży.

Wózki i foteliki – wszystko, co niezbędne w rehabilitacji

Sprzęt do rehabilitacji dzieci w naszej ofercie to produkty, takie jak:

Nasz asortyment przygotowywaliśmy z myślą o naszych klientach i ich potrzebach, dlatego zadbaliśmy o to, aby dostępne urządzenia i akcesoria rehabilitacyjne dla dzieci były w przystępnej cenie i aby służyły nowym właścicielom bez awarii. Wiemy, że artykuły do rehabilitacji dla dzieci i dorosłych mogą być dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Dlatego w naszym sklepie medycznym możesz skorzystać z refundacji z Narodowego Funduszu Zdrowia albo Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

DOTACJE