Pionizator Crocodile przednio-tylny R82

z/od
6000 zł ,-
Refundacja Refundacja NFZ
NFZ Kod P.123, P.124.01, P.125
Cena z refundacją 3000 zł ,-
PFRON Refundacja Refundacja PFRON
Cena z refundacją zł ,-

Crocodile R82 to pionizator dynamiczny lub doskonały chodzi tylny dla dzieci i młodzieży. W zależności od doposażenia może być doskonalym urządzeniem wspomagającym do samodzielnego przemieszczania sie pacjenta służąc jako podparcie a nie unieruchamiające i zniewalające pacjenta

ILOŚĆ
+
[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Opis

Crocodile R82 to pionizator dynamiczny lub doskonały chodzik tylny .

W zależności od doposażenia może być doskonalym urządzeniem wspomagającym do samodzielnego przemieszczania sie pacjenta służąc jako podparcie a nie unieruchamiające i zniewalające pacjenta.

Pionizator dziecięcy Crocodile spełnia wszystkie dziecięce potrzeby i jest jednym z najbardziej uniwersalnych modeli, który łączy w sobie funkcję pionizatora dynamicznego oraz chodzika. Umieszczona za dzieckiem rama pozwala na wolność ruchu i ułatwia zabawę w pozycji stojącej, a uchwyty z regulacją mogą być indywidualnie dopasowane do pozycji blisko ciała dziecka, umożliwiając maksymalne podparcie i stabilność. Dzieciom z niewielką potrzebą podparcia może służyć jako podstawowa pomoc w chodzeniu i utrzymywaniu pozycji pionowej, zaś dla dzieci ze słabą kontrolą pionu (z wykorzystaniem dostępnych akcesoriów), może stanowić pomoc w pełni stabilizując i podpierając dziecko w pozycji pionowej.

Pionizator dla dzieci, Crocodile, jest lekki, prosty w demontażu, bezpieczny, a także łatwy w użytkowaniu. Crocodile jest dostępny w trzech rozmiarach i odpowiedni dla dzieci w wieku od 2-18 lat.

Nie wszystkie dzieci są takie same, dlatego w celu dobrania odpowiedniego rozmiaru należy skorzystać z tabeli wymiarów.

Informacje dodatkowe

Kod nfz

P.123, P.124.01, P.125

PFRON

Dofinansowanie do max 150% limitu NFZ