Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com

ortezy rzepki

 • 2620 Biomagnetyczna orteza stawu kolanowego.

  2620 Biomagnetyczna orteza stawu kolanowego.

  2620 Biomagnetyczna orteza stawu kolanowego.

  Wykonany z oddychającego materiału posiada magnesy, które poprawiają krążenie krwi, pobudzają komórki, zmniejszają ból. Ponadto stabilizator wzmacnia i stabilizuje kolana.


  Rozmiar (obwód wokół kolana):

  S 28,6cm - 33,7cm;

  M 34,3cm - 40,6cm;

  L 41,3cm - 47,6cm;

  XL 48,3cm - 55,2cm.

  Cena: 70.00
  Producent: Oppo
 • PT control

  PT control

  Główną funkcją ortezy kolana PT control jest stabilizacja i korekcja rzepki za pomocą indywidualnie regulowanego wspornika przesuwającego się razem z rzepką. Poniżej znajduje się poduszka powietrzna zapewniająca maksymalny komfort.

  Obszary zastosowania

  • Leczenie zachowawcze lub chirurgiczne zwichnięcia rzepki w połączeniu z nieznaczną lub umiarkowaną niestabilnością: zwichnięcie rzepki lub – jak jest to również nazywane – „wypadnięcie rzepki” jest zazwyczaj spowodowane wypadkiem. Jednak stan ten może być również wywołany reumatoidalnym zapaleniem stawów. System torebek stawowych i więzadeł jest wtedy wielokrotnie przedmiotem takich obciążeń, że rzepka nie wytrzymuje już na miejscu i wypada.
  • Nieprawidłowe ustawienie boczne w połączeniu z nieznaczną lub umiarkowaną niestabilnością: pojęcie „nieprawidłowe ustawienie” opisuje nieprawidłowe ruchy rzepki kolanowej, zazwyczaj rzepka wysuwa się w bok.
  • Po operacjach uwolnienia bocznego – w takich operacjach nacisk na rzepkę jest redukowany poprzez podział torebki stawowej (zazwyczaj artroskopowy), co tym samym ułatwia prawidłowe ślizganie rzepki kolanowej.
  • Operacja chrząstki pozarzepkowej: poza rzepką kolanową może wytworzyć się również chrząstka, wymagająca usunięcia.
  Cena: 900.00
  Producent: Medi
Autor: ~admin