Siedzisko Delfi

Zamówienie

Cena: 14500.00
Towar niedostępny
do schowka

Informacje

Dostępność: Brak

Delfi Pro to wysoce specjalistyczne siedzisko do długoterminowej opieki nad pacjentem o znacznym stopniu niepełnosprawności zostało dopracowane w najmniejszym szczególe. Posiada regulacje zagłówka 3D, siedziska, oparcia pleców, podnózków i podłokietników. Szczególnie polecany w trudnych przypadkach, gdzie nie możemy uzyskać prawidłowej postawy ułożeniowo-siedzeniowej. Odpowiednio wyprofilowane i odchylane oparcie z pelotami tułowia, kamizelką piersiową właściwie pozycjonują pacjenta w wózku. Siedzisko regulowane na głebokość, szerokość,mozliwe ustawienie kończyn dolnych w odwiedzeniu jak i na róznej głębokości L i P kończyny dolnej. Tapicerka wykonana z miękkiej tkaniny oddychającej w pełni demontowana do prania w celu utrzymania higieny.

Istnieje możliwość dokupienia w razie potrzeby podstawy pokojowej sterowanej pilotem.

Siedzisko  dostępne w 4 rozmiarach, udźwig max do 90kg i 170cm wzrostu.

Siedzisko Sharky Pro to kontynuacja Delfi Pro na wzmocnionej podstawie jezdnej i występuje w 2 rozmiarach, udźwig max do 150kg i 195cm wzrostu

Dla pacjentów u których stwierdzono:Udar mózgu, MPD, dystrofię mięśniową, Trudności w oddychaniu, skoliozę, rotację miednicy, skróconą kończynę dolną, asymetrię kończyn dolnych. 

Uwaga! Siedzisko do indywidualnego pomiaru. Nie sprzedajemy tego produktu wysyłkowo.

W celu przymiarki siedziska do pacjenta proszę skontaktować się z naszym specjalistą w terenie pod nr

tel. 502 909 587

W celu obejrzenia poglądowego filmu skopiuj do swojej przeglądarki link poniżej:

https://youtu.be/MZov7Ta1Q9Y

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Poleć znajomemu

:
:
: