Amara View Philips

Zamówienie

Cena: 600.00
Towar niedostępny
do schowka

Informacje

Producent: Philips

Dostępność: Na wyczerpaniu

WŁAŚCIWOŚCI MASKI:

  1. Unikatowa konstrukcja
  2. Poduszka pod nosem
  3. Lekkie, łagodne materiały
  4. Uniwersalny rozmiar szkieletu maski
  5. Innowacyjnej budowy uprząż
  6. Krótka rurka z kolankiem obrotowym
  7. Klipsy mocujące uprząż

Innowacyjna konstrukcja uprzęży oraz zastosowana niezwykłej budowy poduszka pod nos zapewniają stabilność, nieograniczone pole widzenia oraz komfort poprzez brak ucisku a tym samym brak zaczerwienienia na grzbiecie nosa.

Przełomowa budowa maski zapewnia użytkownikowi nieograniczone pole widzenia. Wykorzystane unikatowe rozwiązanie w konstrukcji poduszki z portami wydechowymi w masce twarzowej Amara View, gwarantuje komfort i szczelność wokół podstawy nosa i jamy ustnej. W odróżnieniu do innych masek twarzowych, Amara View dzięki zastosowaniu niezwykłej konstrukcji uprzęży, nie posiada wspornika czoła, zapewniając  stabilność i wygodę w trakcie użytkowania.

Maska twarzowa Amara View zbudowana jest z lekkich materiałów, zapewniających komfort i wygodę. Miękki, silikon poduszki umocowany jest na lekkiej ramie, która obejmuje tylko nos i usta. Szkielet maski oraz poduszka nie wystają poza podstawę nosa, uwalniając użytkownika od dźwigania ciężaru maski na mostku nosa zapewniając tym samym niczym nie ograniczone pole widzenia. Zamiast tego, uprząż równomiernie rozmieszcza maskę co zmniejszenia liczbę punktów uciskowych.

Maska twarzowa Amara View posiada uniwersalną ramę. Jest to praktyczna i przydatna funkcja umożliwiająca użytkownikowi w łatwy i szybki sposób wymianę dopasowanej poduszki w razie potrzeby. Poduszki dostępne są w 3 rozmiarach: (S, M, L) kompatybilne z uniwersalnym rozmiarem szkieletu maski.

Została zaprojektowana elastyczna, krótka rurka z kolankiem obrotowym do maski twarzowej Amara View. Rurka rozciąga się od przedniej części szkieletu maski i łączy się z mankietem węża CPAP. Rozwiązanie to zapewnia użytkownikowi większą mobilność. Obrót kolanka o 360 stopni powoduje mniejsze pociągnięcie węża CPAP, jednocześnie zapewniając komfort i stabilność przez całą noc.

Maska Amara View wyposażona jest w niezwykłej konstrukcji uprząż, posiadającą  cztery punkty regulacji wokół szkieletu maski oraz piąty punkt regulacji na górnej części głowy tworząc kształt aureoli wokół tyłu głowy użytkownika. Liczba opcji regulacji tworzy stabilną konstrukcję, równomierne rozkładającą nacisk.

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Poleć znajomemu

:
:
: