Motomed viva2

Zamówienie

Cena: 2800.00
Towar niedostępny
do schowka

Informacje

Dostępność: Na wyczerpaniu

Napędzane silnikiem urządzenie do terapii ruchowej – posiadające optymalne wyposażenie podstawowe, skonstruowane tak, aby osoby niepełnosprawne mogły je z łatwością obsługiwać. Urządzenie nadaje się idealnie do treningu ruchowego w sanatorium, w domu, czy w domu opieki, do ćwiczeń aktywnych, pasywnych, oraz do ćwiczeń z asystą. Urządzenie można łatwo przemieszczać dzięki kółkom, a metalowa konstrukcja sprawia, że jest bardzo stabilne. Nie zajmuje więcej miejsca niż krzesło.

Urządzenie MOTOmed viva2 posiada duży ekran (ok. 11,3 x 8,4 cm) i duże, dobrze wyczuwalne dotykiem przyciski. Nadaje się szczególnie dla pacjentów z:

- ograniczoną motoryką ręki, dłoni i palców (duże przyciski, podpórka pod dłonie)
- zaburzeniami wzroku (duże cyfry i symbole; ok. 2 cm wysokości)
- ograniczonymi siłami własnymi i zaburzeniami wrażliwości dotykowej (wyczuwalne i widoczne różnice pomiędzy aktywnymi i pasywnymi fazami treningu)
-

ogólnymi trudnościami w rozumieniu obsługi urządzeń (wbudowana automatyczna pomoc w obsłudze)

 

Obsługa
Urządzenie MOTOmed jest łatwe i bezpieczne w obsłudze; posiada duży ekran z dużymi napisami i ilustracjami; w nieskomplikowany sposób prowadzi użytkownika przez różne funkcje urządzenia. Przyciski są również duże i dobrze wyczuwalne. Urządzenie jest znakomicie przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Ruch dla rąk i nóg przy pomocy silnika
ćwicząc z rządzeniem MOTOmed viva2 można uniknąć nieprzyjemnych skutków braku ruchu, takich jak zimne stopy, zesztywniałe stawy, złe trawienie
.

 

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Poleć znajomemu

:
:
: