Bantan

Zamówienie

Cena: 7800.00 Stara cena 8500.00
Towar niedostępny
do schowka

Informacje

Dostępność: Brak

Urządzenie multipozycyjne Bantan  prod.(USA)

Badania naukowe dowiodły i udokumentowały, że dzieci, którym zapewnia się możliwość podnoszenia do pozycji stojącej, są znacznie bardziej otwarte na nowe bodźce z zewnątrz, lepiej odnajdują się w grupie rówieśników, są bardziej aktywne w codziennym życiu, a ich stan psychiczny i emocjonalny jest bardzie stabilny. 
Dlatego właśnie amerykańska firma EASYSTAND postanowiła wyspecjalizować się w produkcji pionizatorów dla dzieci. Po wielu latach badań powstał BANTAM. 
Bantam to pionizator dziecięcy zapewniający szeroki zakres dostępnych pozycji. Dzięki ogromnej możliwości regulacji dziecko może znacznie dłużej i w bardziej komfortowy sposób cieszyć się przebywaniem w pozycji stojącej. 
Jednocześnie Bantam oferuje zalety wielu urządzeń. Oprócz standardowej opcji zmiany z pozycji siedzącej na stojącą można również wykorzystać urządzenie jako leżankę albo dostosować urządzenie tak, aby stało lub leżało pod pewnym kątem w stosunku do podłogi. 
 
 
Urządzenie dostępne jest z prostym lub wyprofilowanym oparciem i siedziskiem.
Dostępne rozmiary:
XS
S
M

W standardowej wersji mechanizm podnoszący jest w wersji manualnej i wykorzystuje tłok gazowo-sprężynowy do zmiany pozycji. Jako opcje dodatkowe można zamontować manualny tłok hydrauliczny lub zasilany elektrycznie.
Szeroka paleta dodatków pozwoli dostosować urządzenie do indywidualnych potrzeb.

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Poleć znajomemu

:
:
:

Lista plików filmowych

  • Pobierz Flash Playeraby zobaczyć ten odtwarzacz.

TOP5 Produkty powiązane