kimba duo

Zamówienie

Cena: 24000.00
Towar niedostępny
do schowka

Informacje

Producent: Otto Bock

Dostępność: Na wyczerpaniu

Opracowana przez naszą firmę podstawa jezdna Inline przeznaczona do użytkowania na wolnym powietrzu jest dowodem na to, że wózki dla dwójki dzieci nie muszą być duże i stanowić wielkiego problemu w użytkowaniu. Inline ma taką samą szerokość jak inne wózki, przez co rozwiązuje wiele problemów związanych z brakiem przestrzeni.

Kimba Inline w skrócie (podstawowe cechy)

  • Model przeznaczony dla bliźniąt lub rodzeństwa
  • Standardowa szerokość
  • Wózek składany
  • Duża stabilność
  • Łatwo zdejmowane siedzisko
  • Możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika 


Kiedy chcesz wybrać się na spacer lub wycieczkę z bliźniakami lub dwójką dzieci mniej więcej tego samego wzrostu, wózek przeznaczony specjalnie dla takiej pary znacznie ułatwi Ci życie. 

Dzięki podstawie jezdnej Inline podróżowanie z Twoimi bliźniakami nigdy nie było prostsze. W kilku łatwych ruchach możesz przenieść siedzisko wózka na niższą podstawę jezdną lub zdjąć je i umieścić na praktycznej podstawie pokojowej Kimba, przeznaczonej do użytku domowego. Automatyczny system szybkiego blokowania sprawia, że cała procedura trwa zaledwie kilka sekund. Co więcej, wózek da się złożyć do niewielkich rozmiarów, co sprawdzi się podczas przechowywania go w domu lub w czasie transportu. Odporne na przebicia koła wózka ułatwiają także posługiwanie się i sterowanie spacerówką.

Jedną z bardzo praktycznych funkcji wózka jest bezstopniowo zmieniana odległości pomiędzy siedziskami z myślą o jak najlepszym dopasowaniu do rozmiarów dzieci. Dzięki wielofunkcyjnym siedziskom ze zmywalnymi powierzchniami, Twoje dziecko zawsze będzie znajdować się w pozycji zgodnej z ergonomią i cieszyć się optymalnym wsparciem rehabilitacyjnym. Głębokość i szerokość siedziska oraz wysokość oparcia można regulować niezależnie — według indywidualnych potrzeb. Wygodę dziecka gwarantuje podnóżek z regulacją wysokości, dzięki któremu zmieniać można także kąt zgięcia nóg w kolanie. Podstawa jezdna Inline może być także wyposażona w jednostkę tlenową lub futerał transportowy umieszczane w miejscu drugiego siedziska.

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Poleć znajomemu

:
:
: