Łóżko rehabilitacyjne 532

Zamówienie

Cena: 5700.00
Towar niedostępny
do schowka

Informacje

Dostępność: Na wyczerpaniu

Nasze łóżko dla seniora PB 532 składa się z naszej sprawdzonej ramy do leżenia PB 521 oraz wysokiej jakości ramy do łóżka stojącej na własnych masywnych drewnianych nóżkach. Oczywiście nasze łóżko PB 532 jest na stałe połączone z ramą łóżka.
Łóżko dla seniora odpowiada najwyższym wymogom. Przekształca Państwa sypialnię w miejsce spokoju i odprężenia.

Powierzchnia leża wypełniona jest listwami sprężynującymi. W segmencie siedziska istnieje możliwość regulacji twardości listew. Leże  podzielone jest na 4 segmenty i posiada 2 pojedyncze silniki sterowane indywidualnie a ponadto regulowany segment podudzia  poprzez mechanizmy  zapadkowe.

W standardowym wykonaniu leże ma wymiary 90x190cm i stanowi podstawę dla materaca o wymiarach: 100x200cm. Naturalnie, za dopłatą, dostępne są inne wymiary leża. Ze względów wytrzymałościowych leża o szerokości powyżej 100cm są wypełniane siatką metalową.

Komponenty elektryczne produkowane są przez firmę Linak. Wykonane są według najnowszej wiedzy i odpowiadają wszystkim obowiązującym normom technicznym dotyczącym bezpieczeństwa.

Komfortowe sterowanie łożka realizowane jest za pomocą pilota, który posiada wysoką klasę szczelności i jest w ten sposób zabezpieczony przed zalaniem cieczą. Istnieje również możliwość pojedynczego blokowania ruchów łóżka.

Parametry techniczne

Bezpieczne obciążenie robocze-175 kg
Maksymalna waga użytkownika-135 kg
Ciężar całkowity-121,5 kg
Najcięższa pojedyncza część-22 kg
Wymiary zewnętrzne: długość 207 cm, szerokość 119 cm
Długość segmentu oparcia pleców- 80 cm
Regulacja segmentu oparcia pleców: 0-70 stopni
Regulacja segmentu oparcia podudzi: 0-20 stopni
Prześwit pod łóżkiem- 10 cm
Kolor elementów metalowych-RAL 9006

PB 532 spełnia oczywiście wszystkie istotne normy i jest zgodne z dyrektywą  UE 93/42/EEC o wyrobach  medycznych, posiada również oznaczeni CE.

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Poleć znajomemu

:
:
: