Łóżko rehabilitacyjne PB 521

Zamówienie

Cena: 4780.00
Towar niedostępny
do schowka

Informacje

Dostępność: Na wyczerpaniu

PB 521 to produkt  najnowszej techniki w dziedzinie  łóżek regulowanych. Nasz wkład  może zostać połączony z każdą ramą  łóżek mieszkalnych. To rozwiązanie łączy zalety  łóżek rehabilitacyjnych z  możliwością dopasowa-
nia ram łóżek mieszkalnych zgodnie z Państwa gustem.

PB521 jest bardzo stabilny, ponieważ wyposazony jest w swoje nóżki. Naturalnie nasz wkład można połączyć śrubami z ramą łóżka (prosimy nie zapomnieć o zamówieniu zestawu montażowego).

Powierzchnia leża wypełniona jest listwami sprężynującymi. W segmencie siedziska istnieje możliwość regulacji twardości listew. Leże  podzielone jest na 4 segmenty i posiada 2 pojedyncze silniki sterowane indywidualnie a ponadto regulowany segment podudzia  poprzez mechanizmy  zapadkowe.

W standardowym wykonaniu leże ma wymiary 90x190cm i stosowane powinno być do łóżka mieszkalnego
o wym.100x200cm. Naturalnie za dopłatą dostępne są inne wymiary leża. Ze względów wytrzymałościowych leża o szerokości powyżej 100cm są wypełniane siatką metalową.

Zmiana wysokości leża  realizowana jest za pomocą silników elektrycznych w zakresie pomiędzy 31 a 71cm .
Komponenty elektryczne produkowane są przez firmę Linak i wykonane są według najnowszej wiedzy i odpowiadają wszystkim obowiązującym normom technicznym dotyczącym bezpieczeństwa.

Komfortowe sterowanie łóżka realizowane jest za pomocą  pilota, który posiada wysoką klasę szczelności i jest w ten sposób zabezpieczony przed zalaniem cieczą. Istnieje również możliwość pojedynczego blokowania ruchów łóżka.

Parametry techniczne

Bezpieczne obciążenie robocze-175 kg
Maksymalna waga użytkownika-135 kg
Ciężar całkowity-78 kg
Najcięższa pojedyncza część-26 kg
Wymiary zewnętrzne: długość 190 cm, szerokość 90 cm
Długość segmentu oparcia pleców- 80 cm
Regulacja segmentu oparcia pleców: 0-70 stopni
Regulacja segmentu oparcia podudzi: 0-20 stopni
Kolor elementów metalowych-RAL 9006

PB 521 spełnia oczywiście wszystkie istotne normy i jest zgodne z dyrektywą  UE 93/42/EEC o wyrobach  medycznych, posiada również oznaczeni CE.

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Poleć znajomemu

:
:
: