Łózko rehabilitacyje PB 321

Zamówienie

Cena: 3000.00
Towar niedostępny
do schowka

Informacje

Dostępność: Na wyczerpaniu

Wytrzymałe łóżko rehabilitacyjne, w którym zmiana wysokości realizowana jest przez teleskopowy ruch frontów. Łatwe do utrzymania w czystości.

Dzięki wypełnieniu  frontu wodoodporną płytą, metalowemu  leżu i pokryciem farbą proszkową, łóżko PB 321 można łatwo i szybko zdezynfekować. Stosować należy je wszędzie tam, gdzie następuje częsta zmiana użytkownika.

Opuszczane metalowe barierki boczne można łatwo zamontować i stanowią one optymalną ochronę przed przypadkowym wypadnięciem.

Metalowa powierzchnia leża jest podzielona na 4 segmenty, posiada 2 pojedyncze silniki sterowane indywidualnie a ponadto regulowany segment podudzia  poprzez mechanizmy  zapadkowe.

Komfortowe sterowanie łóżka realizowane jest za pomocą  pilota, który posiada wysoką klasę szczelności i jest w ten sposób zabezpieczony przed zalaniem cieczą. Istnieje również możliwość pojedynczego blokowania ruchów łóżka.

Parametry techniczne

Bezpieczne obciążenie robocze-175 kg
Maksymalna waga użytkownika-135 kg
Ciężar całkowity-92,6 kg
Najcięższa pojedyncza część-20,3 kg
Wymiary zewnętrzne: długość 216 cm, szerokość 94 cm
Długość segmentu oparcia pleców- 80 cm
Regulacja segmentu oparcia pleców: 0-70 stopni
Regulacja segmentu oparcia podudzi: 0-20 stopni
Prześwit pod łóżkiem- 22 cm
Kółka  jezdne 100 mm- w standardzie z hamulcem.
Kolor elementów drewniano płytowych-buk.
Kolor elementów metalowych-RAL 7035
PB 321 spełnia oczywiście wszystkie istotne normy i jest zgodne z dyrektywą  UE 93/42/EEC o wyrobach  medycznych, posiada również oznaczeni CE.

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Poleć znajomemu

:
:
: