Orteza TARTA innowacyjne leczenie skoliozy

Zamówienie

Cena: 0.00
Towar niedostępny
do schowka

Informacje

Producent: Vermeiren

Dostępność: Na wyczerpaniu

Numer katalogowy: 185

Orteza TARTA innowacyjne leczenie skoliozy na stronie producenta

Tarta ® to modułowy system oparcia/ortezy zaprojektowany w celu dostosowania do indywidualnych wymagań oraz wsparcia i poprawy postawy każdego z nas. Budowa TART-y przypomina budowę szkieletu ludzkiego w odcinku piersiowym. Mamy więc tutaj poszczególne kręgi złączone rdzeniem oraz żebra obejmujące tułów.

 

TARTA ® uosabia innowacyjny włoski styl oraz system komfortowego siedziska i oparcia.

Oparcie TARTA ® jest synonimem włoskiej ekspresji i wyobraźni, odkrywczego podejścia oraz widącej w świecie estetyki. Użyte zaawansowane materiały tworzą estetyczny i piekny kształt, tworzą produkt , który polepsza jakość życia oraz powiększa przestrzeń zastosowań. Wszyscy jesteśmy niepowtarzalni, indywidualni i mamy indywidualne potrzeby. TARTA ® została tak zaprojektowana aby można ją było modelować i zaadoptować do twoich indywidualnych potrzeb.

Kąt nachylenia każdego kręgu można regulować w zakresie 10°, co pozwala np. na dopasowanie całego szkieletu oparcia do różnych stopni skoliozy. Kąt nachylenia poszczególnych żeber również można ustawiać. Żebra są wykonane z aluminium i mozna je naginać z milimetrową dokładnością tak aby idealnie pasowały do twojej sylwetki.


Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Poleć znajomemu

:
:
: