Mex-x

Zamówienie

Cena: 9200.00
Towar niedostępny
do schowka

Informacje

Producent: Meyra

Dostępność: Brak

Wózek MEX-X 
Wózek skonstruowany specjalnie dla dzieci. Siedzisko regulowane niezależnie od ramy i dwie długości ramy pozwalają na idealne dopasowanie wózka do indywidualnych potrzeb. Prosty wózek z maksymalnymi możliwościami. 

  Łatwość złożenia wózka upraszcza podróżowanie z małym pacjentem.


Wózek wyróżnia nowatorska konstrukcja.

    

Boczek powiązany jest bezpośrednio z kołem napędowym. Wraz ze zmianą położenia koła napędowego następuje automatyczne dostosowanie ustawień boczka do siedziska. Poza tym bo oba boczki posiadają niezależnie od siebie płynną regulację wysokości.


  Kółka przednie są celowo daleko wysunięte do  przodu i mocno odsunięte na zewnątrz, bo to zapewniają dużą stabilność wózka i ułatwia wsiadanie "od przodu"
  Podnóżek jednoczęściowy z regulacją głębokości i kąta, może być opcjonalnie odchylany do góry. Posiada on nakładki antypoślizgowe.
  Kółka podporowe zawsze podwójne dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa.
  Uchwyt hamulca ergonomiczny i prosty w obsłudze, zintegrowany z boczkiem, niezależny od ustawień siedziska.
  Hamulce dociskowe obsługiwane są z  użyciem niewielkiej siły (20N).
  Ergonomiczne rączki do pchania wózka z regulacją wysokości.


Dla nadania niepowtarzalnego wyglądu wózka i na specjalne życzenie można zamontować na kołach osłony na szprychy z niepowtarzalnymi motywami. Do zobaczenia są one w zawieszonym na naszej stronie katalogu.
Osłony  Zastosowanie regulowanego zagłówka, pelot oraz kamizelki stabilizującej pozwala na dopasowanie wózka do potrzeb pacjenta i zagwarantowanie prawidłowej pozycji.

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Poleć znajomemu

:
:
: